Przeglądarka nie obsługuje znacznika "embed", animacja Flash nie zostanie wyświetlona!
AFTER TIME QUARTET

Zespół istnieje od września 2007 roku. Jego program oparty jest na jazzowych standardach w autorskich aranżacjach. Stylistyka w jakiej się porusza, jest silnie związana z tradycją tego nurtu.

Formacja występuje w składzie:

Piotr Robak (perkusja) - jest absolwentem liceum muzycznego w Koszalinie w klasie perkusji  Wojciecha Bałdysa oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku, gdzie studiował perkusję u Tadeusza Deputata, uzyskując dyplom z wyróżnieniem. Odbył również studia podyplomowe w PWSM w Stuttgarcie, w klasie prof. Klausa Tresselta, ukończone dyplomem z wyróżnieniem. Następnie kontynuował studia w klasie solistycznej, które zakończył w 2000 r. W latach 1994-1999 był członkiem Percussion Ensemble Stuttgart. Jako solista i kameralista występował w licznych miastach Polski oraz w Niemczech, Francji, Belgii, Holandii, Japonii, USA. Od 1999 r. jest perkusistą  Filharmonii  Świętokrzyskiej.

Krzysztof Sokołowski (kontrabas) - edukację muzyczną rozpoczął od nauki gry na trąbce w PSM I stopnia .W szkole średniej wybrał jednak klasę kontrabasu. Od 1989 roku jest muzykiem Filharmonii Świętokrzyskiej. Współpracuje z wieloma zespołami kameralnymi, z którymi występuje na festiwalach w kraju i za granicą. Koncertuje też jako solista. Oprócz jazzu pasjonuje się także muzyką dawną. Gra na violi da gamba, którą studiuje u Petra Wagnera w Pradze.

Karol Ślusarski (vocal ,piano) -jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Ludomira Różyckiego - specjalizacja w zakresie gry na saksofonie – klasa mgr Andrzeja Gronostaja, oraz II L.O. im. Jana Śniadeckiego w Kielcach. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczął studia na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Na wyżej wymienionej uczelni ukończył studia pierwszego stopnia z wokalistyki jazzowej – klasa mgr Agnieszki Wilczyńskiej - Murakowskiej, a następnie licencjackie i magisterskie z kompozycji i aranżacji jazzowej – klasa adt dr hab. Jacka Glenca, kształcąc się w trybie niestacjonarnym. Drugi z kierunków ukończył z wyróżnieniem w 2011. Następnie zaczął zdobywać doświadczenie zawodowe podejmując pracę w Instytucie Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, oraz w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej a w kolejnym roku akademickim także na Akademii Muzycznej w Krakowie. Należące do niego kompozycje prezentowano m.in. podczas „Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Rzeszów Carpathia Festiwal 2008”, emisji na antenie TVP Kielce (2008), ogólnopolskiego festiwalu młodych talentów „Niemen Non Stop 2010” w Słupsku, oraz koncertów w Harris Piano Jazz Bar (2012), Mile Stone Jazz Club (2013), a także Piwnicy pod Baranami (2014) w Krakowie. Obecnie kontynuuje naukę na studiach trzeciego stopnia Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach - dyscyplina kompozycja i teoria muzyki; specjalność kompozycja. Studiuje w trybie niestacjonarnym.

Marek Balisz (gitara) - gitarzysta, finalista Konkursu Mistrzowskiego Gitarzystów Jazzowych GUITAR CITY 2003. Jego wzorem był i jest nieżyjący już amerykański gitarzysta jazzowy Joe Pass.Poniżej kilka jego utworów solowych w formacie mp3, które można przesłuchać:       

  "The Blues"  J.Pass/M.Balisz                     "List" M.Balisz/M.Balisz (fragment I)             "Droga" M.Balisz/M.Balisz

  "True"  M.Taylor/M.Balisz (demo)          "List"  M.Balisz/M.Balisz (fragment II)               

Oto wybrane linki „pod którymi” można nas zobaczyć i posłuchać. Serdecznie zapraszamy: