Przeglądarka nie obsługuje znacznika "embed", animacja Flash nie zostanie wyświetlona!
EVENT JAZZ

Event. Krótko rzecz ujmując jest to wydarzenie. Przedsięwzięcie podjęte i zorganizowane dla osiągnięcia ściśle określonego efektu. Jakie tu miejsce dla nas ? My pragniemy aby każde takie zaplanowane przez Państwa wydarzenie , niezależnie od jego rangi ,miejsca i znaczenia na długo pozostało w Waszej pamięci. Bez względu na to czy macie Państwo zamiar podejmować Swoich partnerów biznesowych, czy też planujecie mniej zobowiązujące spotkanie w klubie, resteuracji bądź hotelu. My nadamy temu wydarzeniu właściwą, niezapomnianą oprawę muzyczną . Tak jedyną w swoim rodzaju jak jedyne i niepowtarzalne są Wasze zamiary i plany. Damy Państwu możliwość obcowania z "żywą" muzyką zaserwowaną tak by była ona jedynie subtelnym tłem dla Waszych poczynań lub także ciekawym urozmaiceniem i chwilą relaksu.Stosownie do Państwa zapatrywań i potrzeb.
We współpracy z Nami nawe te przedsięwzięcia, które nie dysponują zncznymi budżetami mają szanse na realizacje. Realizacje na najwyżym poziomie, w odpowiedniej oprawie muzycznej gdyż koncertujemy w duecie, trio, kwartecie, a także solo.

Zespół After Time Quartet proponuje Państwu muzykę jazzową, nieagresywną opartą na swingu, bossie, latin jazz itp. Nierzadko opartą o własne aranżacje.Tych z Państwa ,których zainteresowała nasza oferta zapraszamy do sięgnięcia po bardziej szczegółowe informacje na Nasz temat zawarte w zakładce "After Time Quartet" . Tam też będziecie Państo mieli okazje Nas zobaczyć i posłuchać klikając odpowiedni link.

ZAPRASZAMY!!!!!

 

Kontakt

AFTER TIME QUARTET
Tel. kom: 601879646
E-mail: jazzbal@wp.pl