Przeglądarka nie obsługuje znacznika "embed", animacja Flash nie zostanie wyświetlona!
PRACOWNIA FLORYSTYCZNA

PRACOWNIA FLORYSTYCZNA „CHRYZANTEMA”

Pracownia dekoracji wykonywanych z kwiatów żywych i sztucznych,elementów roślinnych,suszu egzotycznego (kory,sizalu,ratanu, różnorakich owoców i kwiatów itp.), oraz naturalnych dodatków. Wykonujemy wiązanki i bukiety nagrobne,dekoracje bożonarodzeniowe i wielkanocne oraz rękodzieło z różnych materiałów (pasmanteria, sznurek,rafia...) i techniką decupage – pisanki,bombki... Wiązanki i bukiety nagrobne na Święto Zmarłych to dekoracje na podkładach ciężkich i lekkich, we florecie, na wianku, w kształcie krzyża, serca, łezki. Bukiety do wazonu nagrobnego stanowią dopełnienie do wiązanki z tych samych elementów kwiatowych i dodatków.

Odrębną formą są dekoracje w naczyniach. Tu wykorzystujemy szkło, ceramikę, naczynia z różnych naturalnych materiałów. Są to kompozycje bożonarodzeniowe,wielkanocne oraz okolicznościowe. Wykonujemy również świąteczne stroiki nagrobne.

Na życzenie klienta przyjmujemy zamówienia na dekoracje z wybranych u nas kwiatów.

Wykonujemy:

wiązanki i bukiety okolicznościowe, wiązanki i bukiety nagrobne, bukiety ślubne, kompozycje całoroczne, dekoracje bożonarodzeniowe, dekoracje wielkanocne

 

Podstrona galerii: 3 z 4 [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ]