Przeglądarka nie obsługuje znacznika "embed", animacja Flash nie zostanie wyświetlona!
O MNIE

Moje zainteresowanie układaniem kwiatów rozpoczęło się praktycznie w dzieciństwie. Podobały mi się kwiaty suszone,więc próbowałam różnych technik suszenia i konserwacji roślin. Później doszła fascynacja japońską sztuką układania kwiatów – IKEBANĄ., której do dzisiaj jestem wierna.

Kolejne kursy florystyczne utwierdziły mnie w przekonaniu, że wykonywanie kompozycji kwiatowych to zajęcie, które chciałam wykonywać od zawsze. Daje ono wiele możliwości kreatywnego tworzenia, a co za tym idzie radość dla florysty. Inspiracją jest dla mnie natura, która tworzy gotowe kompozycje w świecie roślin z pnączy,traw,bylin,kamieni,korzeni czy kory drzew. Często fotografuję fragmenty przyrody, które mnie zachwycają, aby później stały się inspiracją dla moich kompozycji kwiatowych i malarstwa.

Spełniły się moje marzenia. Wykonuję kompozycje z kwiatów żywych i sztucznych. Jako dodatki w moich dekoracjach stosuję susz i owoce egzotyczne, oraz susz rodzimy, który często sama przygotowuję (suszę, konserwuję w glicerynie, maluję....). Dopełnieniem kompozycji jest naczynie i przy odpowiednim jego dobraniu można stworzyć bardzo ciekawą aranżację.

Należymy do EuroFlorist -skandynawskiej sieci EuroFlorist, która jest największą siecią kwiaciarni w Europie , a poprzez nią do Teleflor International, organizacji,która koordynuje międzynarodową wymianę zleceń kwiatowych między 180 krajami świata – 54000 kwiaciarni na całym świecie. W ramach Euroflorist realizujemy zamówienia nadchodzące z każdego zakątka świata. Oznacza to ,że i od nas można wysłać kwiaty w dowolne miejsce naszego globu. Realizujemy również zamówienia lokalne na dowóz kwiatów.

Kontakt

Pracownia Florystyczna "CHRYZANTEMA" Kielce ul. B.Prusa 1
(Oś.Barwinek - teren Przychodni rejonowej nr.4 "CENTRUM")
tel. 607 82 45 65

Pracownia czynna: Pon - Piąt. : 9.00 - 18.00  

                                           Sobota : 9.00 - 16.00